Vizyonumuz:
KAL-MER Kalibrasyon Merkezi olarak TÜRKAK ( Türk Akreditasyon Kurumu) standartlarında kaliteli ve profesyonel hizmet vermeye devam etmek ve müşterilerimizin birinci tercihi olarak s saygın ve lider kurumsal bir şirket olmaktır.

Misyonumuz:
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve fiyat önerilerini sunan, TÜRKAK standart ve yönetmeliklerine , hukuka ve ahlaki ilkelere bağlı olarak çalışanlarının ve müşterilerinin beklentilerini en üs seviyede karşılamaktır.

Değerlerimiz:
Müşteri odaklı, takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, çalışanlarının gelişimini destekleyen , yaratıcı ve yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı bir kurumsal şirketiz.

Stratejik Hedeflerimiz:
Laboratuvar merkezimiz kalibrasyon işlerinde uzun yıllar boyunca edindiği sektörel bilgi ve tecrübeleri yarınlara taşımayı ve sektöründe öncü ve belirleyici konumunu güçlendirmeyi hedeflemektedir.
Deneyimli ve profesyonel kadrosu ile müşterilerine toplam kalite anlayışıyla hizmet veren laboratuarımız sektörel alanlardan ve müşterilerinden gelen yeni ihtiyaç ve taleplere yönelik olarak portföyüne yeni hizmetler katma çalışmalarını günümüz teknolojisini kullanarak bilimsel olarak sürdürmek için aşağıdaki hedefler için uzun dönem planlamalar yapmaktadır.

>> Sektöründe öncü ve belirleyici konumunu güçlendirmek

>> Yurt içi ve yurt dışı pazar payını arttırarak portföyüne yeni müşteriler kazandırmak

>> Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda laboratuvar hizmetlerini hızlandıran günümüz teknolojisine uygun modern sistemler geliştirerek hizmet yelpazesini genişletmek,

>> Nitelikli İnsan kaynağı, teknoloji ve geleceğe dönük yapılan yatırımlarla istikrarlı ve kalıcı bir firma olmak

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları